Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту розпорядження «Про відзначення 74-ї річниці визволення Тиврівщини від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 рр.»

Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення:

Відділ з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Назва матеріалу, винесеного на обговорення:

Проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення 74-ї річниці визволення Тиврівщини  від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 рр.»

Учасники обговорення:

Інститути громадянського суспільства, громадськість, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення:

У ході обговорення проекту розпорядження пропозиції та зауваження не надходили.

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Видано розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення 74-ї річниці визволення Тиврівщини  від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 рр.».