Засідання комісії з визначення програм, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надається фінансова підтримка

2020

Розпорядження голови Тиврівської райдержадміністрації від 03.03.2020р. №57 "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.11.2018 №622"

Розпорядження голови Тиврівської райдержадміністрації від 29.05.2020р.№121 «Про проведення конкурсу з визначення програм(проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)»

Протокол №4 засідання конкурсної комісії з визначення програм (пректів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)

Фотозвіт до Протоколу №4

Протокол №5 засідання конкурсної комісії з визначення програм (пректів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів)

Фотозвіт до Протоколу №5

2019

Протокол №2 засідання комісії з визначення програм (пректів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету

Протокол №3 засідання комісії з визначення програм (пректів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету

Протокол №4 засідання комісії з визначення програм (пректів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету

Протокол №5 засідання комісії з визначення програм (пректів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету

Протокол №6 засідання комісії з визначення програм (пректів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів районного бюджету