Запобігання проявам корупції в управлінні

Антикорупційна “Гаряча лінія” УПСЗН

Антикорупційна “Гаряча лінія” УПСЗН Тиврівської РДА працює у робочий час з понеділка по п’ятницю за телефоном 2-15-33.
Також інформацію можна надсилати на електронну пошту pancenkonatalia10@gmail.com
Контактна особа від управління праці та соціального захисту населення Тиврівської районної державної адміністрації – завідувач сектору з питань персоналу ПАНЧЕНКО Наталія Костянтинівна, тел. 2-15-33.

Повідомляти про випадки вимагання хабарів, зловживання владою та розкрадання державних коштів в управлінні.
До розгляду приймаються й анонімні звернення.

Увага!
Для якісного реагуваюння на звернення на “Гарячу лінію” УПСЗН Тиврівської РДА просимо повідомляти:
- своє прізвище, ім’я, по-батькові (в разі надання інформації про вимагання хабару – обов’язково);
-адресу проживання;
-інформацію про факт корупційного правопорушення, який відбувся або планується (дані про особу, яка причетна до корупційного діяння, час і місце скоєння, тощо).