Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Тиврівський район, Вінницька область

Структурні підрозділи Тиврівької районної державної адміністрації

 Управління економіки

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Начальник управління

Ленніков Валентин Анатолійович

2-16-42

Сектор з інвестиційної та промислової політики

2.

Завідувач сектору

  

2-12-08

3.

Головний спеціаліст

Андрушко Зінаїда Дмитрівна

2-12-08

Відділ надання адміністративних послуг

4.

Начальник відділу

Білоус Олександр Якович

2-15-06

5.

Адміністратор

Обжелянська Наталя Іванівна

2-14-88

6.

Інспектор

Фельдман Петро Леонідович

2-21-59

Відділ з питань державної реєстрації

7.

Начальник відділу

Магдалюк Олег Григорович

2-13-32

8.

Державний реєстратор

Кіосак Ігор Олександрович

2-13-32

9.

Державний реєстратор

Соколенко Олександр Сергійович

2-14-88

 

Управління агропромислового розвитку

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Начальник управління

  

2-13-65

2.

Заступник начальника управління – начальник відділу виробництва та матеріально-технічного забезпечення

Ліщишина Алла Петрівна

2-13-30

 

Управління праці та соціального захисту населення

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

 Начальник управління

Чичкалюк Олег Анатолійович

2-22-68

2.

Заступник начальника управління   

 

 

3.

Заступник начальника управління – начальник відділу допомог

Рябоконь Алла Сафронівна

2-11-64

4.

Начальник Територіального Центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян

Лапечук Олександр Іванович

2-22-57

 

Фінансове управління

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Начальник управління

Мельник Наталія Богданівна

2-1-52

2.

Заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу

Несімко Ніна Анатоліївна

2-22-03

 

Відділ освіти

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Начальник відділу

Нижник Олексій Теофанович

2-14-57

2.

Головний спеціаліст

Коваль Ліля Федорівна

2-14-59

3.

Головний спеціаліст

Гера Олена Володимирівна

 

 

Сектор культури і туризму

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Завідувач сектору

Мартиневич Світлана В’ячеславівна

2-10-05

2.

Головний спеціаліст

Пшелуцька Наталія Сергіївна

2-10-05

 

Відділ цивільного захисту , оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

 Начальник відділу

Міхальчук Леонід Ілліч

2-14-05

2.

Головний спеціаліст

Кушнір Олександр Анатолійович

2-14-05

3.

Прибиральник службових приміщень (0,5 ставки)

Гончарук Тетяна Олександрівна

 

 

Відділ у справах сімї та молоді, з питань фізичної культури та спорту

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Начальник відділу

 Романський Віталій Всеволодович  

2-14-62

2.

Головний спеціаліст - бухгалтер

Стародуб Ольга Василівна

2-14-62

3.

Спеціаліст

Табачук Олена Вікторівна

2-14-62

 

Відділ містобудування та архітектури

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Начальник відділу

Материнська Валентина Іванівна

2-14-89

2.

Головний спеціаліст

 Будак  Людмила Миколаївна

2-14-89

3.

Головний спеціаліст

Ковальчук Світлана Миколаївна

2-12-47

 

Архівний сектор

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Завідувач сектору

Григоришена Ірина Леонідівна

2-15-02

2.

Головний спеціаліст

 Краєвський Ігор Михайлович  

2-15-02

 

Служба у справах дітей

№ п/п

Посада

Прізвище, ім’я  по батькові

Номер службового телефону

1.

Начальник служби

Берегуляк Алла Леонідівна

2-19-84

2.

Головний спеціаліст служби

Снітка Олена Хамзянівна

2-19-84

3.

Головний спеціаліст служби

Олексюк Олександр Віталійович

2-19-84

Сектор з питань опіки та піклування

4.

Завідувач сектору

 

2-19-84

5.

Головний спеціаліст сектору

Сікора Оксана Григорівна

2-19-84