Зміст проекту, винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Тиврівщині Дня Соборності України та 100-річчя бою під Крутами​» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:

виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року  № 871/2014 «Про День Соборності України», Постанови Верховної Ради України від 16 травня 2013 року № 261-VII «Про відзначення подвигу героїв бою під Крутами»

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю:

збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 12 січня 2018 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04355) 2-22-45.

Контактна особа: Чорна Олександра Олександрівна – начальник відділу з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:

tyvriv_orgviddil@vin.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 23300, смт Тиврів, вул. Тиверська, 32, відділ з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 14 січня 2018 року на веб-сайті Тиврівської районної державної адміністрації https://rda.org.ua/rda/tyvrivska/main/