Зміст проекту, винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Тиврівщині у 2019 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:

Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,

Указу Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав»,

розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року  № 999-р «Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав»

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 11лютого 2019 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04355) 2-22-45.

Контактна особа: Чорна Олександра Олександрівна – начальник відділу з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:  tyvriv_orgviddil@vin.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 23300, смт Тиврів, вул. Тиверська, 32, відділ з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 11 лютого 2019 року на веб-сайті Тиврівської районної державної адміністрації https://rda.org.ua/rda/tyvrivska/main/