Зміст проекту, винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Тиврівщині Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні​» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:

виконання Указу Президента України від 26 березня  2018 року № 85/2018 «Про  відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю:

збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 27  квітня 2018 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04355) 2-22-45.

Контактна особа: Чорна Олександра Олександрівна – начальник відділу з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:

tyvriv_orgviddil@vin.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 23300, смт Тиврів, вул. Тиверська, 32, відділ з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 02 травня 2018 року на веб-сайті Тиврівської районної державної адміністрації https://rda.gov.ua/rda/tyvrivska/main/