Тиврівський район, Вінницька область

Про відзначення на Тиврівщині Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Тиврівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови  райдержадміністрації «Про відзначення на Тиврівщині Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  та 75-ї річниці вигнання нацистів з України»

Зміст проекту, винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення на Тиврівщині Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  та 75-ї річниці вигнання нацистів з України» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:

виконання Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», Указу Президента України від 03 квітня 2019 року № 99/2019 «Про відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України», розпорядження голови облдержадміністрації від 16 квітня №301 «Про відзначення на Вінниччині Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України», вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, належного відзначення у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю:

збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 26 квітня 2019 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04355) 2-22-45.

Контактна особа: Чорна Олександра Олександрівна – начальник відділу з питань організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:

tyvriv_orgviddil@vin.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 23300, смт Тиврів, вул. Тиверська, 32, відділ з питань організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 2 травня 2019 року на веб-сайті Тиврівської районної державної адміністрації https://rda.org.ua/rda/tyvrivska/main/