Тиврівський район, Вінницька область

Про відзначення 74-ї річниці визволення Тиврівщини від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 рр.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Тиврівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови  райдержадміністрації «Про відзначення 74-ї річниці визволення Тиврівщини  від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 рр.»

Зміст проекту, винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення 74-ї річниці визволення Тиврівщини  від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 рр.» (далі – розпорядження).

Мета розроблення проекту:

виконання Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років»

Мета проведення електронних консультацій з громадськістю:

збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (рубрика «Консультації з громадськістю», розділ «Публічне громадське обговорення»).

Строк подання пропозицій та зауважень: до 02 березня 2018 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04355) 2-22-45.

Контактна особа: Чорна Олександра Олександрівна – начальник відділу з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:

tyvriv_orgviddil@vin.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 23300, смт Тиврів, вул. Тиверська, 32, відділ з питань організації роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 10 березня 2018 року на веб-сайті Тиврівської районної державної адміністрації https://rda.org.ua/rda/tyvrivska/main/