Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

НОВИНИ управління

Оголошення про обмеження особистого прийому громадян

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню та території України корона вірусу COVID-19» та з урахуванням протокольного рішення №7 від 12.03.2020 року позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, п. 1.8 протоку № 5 від 12.03.2020 року позачергового засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,наказу Заступника директора Департаменту від 12.03.2020 року № 46 «Про припинення особистого прийому громадян».  повідомляємо, що консультування та особистий прийом громадян обмежено та буде здійснюватись на віддалений доступ та із застосуванням телефонних чи електронних комунікацій і технологій, які виключають особистий контакт

 

Відбулося засідання районної Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

04 березня 2020 року в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Тиврівської районної державної адміністрації відбулося засідання районної Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні комісії розглянуто питання:

1. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Було розглянуто 4 справи, з них по 3 прийняте позитивне рішення про призначення допомоги та по 1 справі відмовлено в призначенні допомоги.

2. Призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Було розглянуто 27 справ, з них – по 23 справах прийнято позитивні рішення про призначення житлової субсидії та по 4 справах було відмовлено у призначенні субсидії.

3. Призначення пільг на житлово-комунальні послуги. Було розглянуто       5 справ та по всіх прийнято позитивне рішення про призначення пільг на житлово-комунальні послуги.


 

ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ГРОМАДЯН:

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про встановлення середньої  вартості на ритуальні послуги в Тиврівському районі для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції  Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни

 

ІНСТРУКЦІЯ

Соціальний проект - 

Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю 

“Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

 

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

05 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

 

 1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
 2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

1.1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС

1.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).

 1.  Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.
 2. З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн пратфоні Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) - РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням - можете відразу приступати до освоєння матеріалу.
 3. Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.
 4. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу - це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета - пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.
 5. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу  edu@msp.gov.ua, що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу support@prometheus.org.ua
 6. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування - ви отримаєте сертифікат.
 7. Починаючи з 08 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь. 
 8. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

 

Контактна інформація

Лендінг проекту https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Адміністративні питання edu@msp.gov.ua

Технічні питання support@prometheus.org.ua

 

Партнери проекту

https://itukraine.org.ua/

https://prometheus.org.ua/

https://www.beqatoday.com/

http://www.aik.ua/

https://dan-it.com.ua/uk/

 

Про створення безпечних та здорових умов праці

 

На виконання вимог, визначених у листі  начальника управління Держпраці у Вінницькій області В. Марунько від 12.02.2020 року №558/17-11/10 щодо створення безпечних та здорових умов праці Тиврівська райдержадміністрація рекомендує керівникам (власникам) суб’єктів господарювання району агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери вжити заходів з посилення профілактичної роботи щодо попередження виникнення нещасних випадків.

Як свідчить аналіз матеріалів розслідування протягом 2019 року у суб’єктів господарювання агропромислового комплексу України зареєстровано 80 випадків смертельного травматизму, що на 13 випадків більше (19 %), порівняно до 2018 року.

Зростання кількості таких нещасних випадків зареєстровано у Вінницькій (+8), Харківській (+5), Волинській (+3), Сумській (+2), Чернівецькій (+2), Київській (+1), Львівській (+1) та Тернопільській (+1) областях.

Типовими обставинами, за яких стались нещасні випадки є:

 • падіння потерпілих, у тому числі з висоти;
 • травмування потерпілих рухомими частинами устаткування та деталями, що рухаються (обертаються);
 • падіння, обрушення дерев, гілок на потерпілих, утому числі, які виконують лісосічні роботи;
 • травмування внаслідок настання ДТП;

Основними причинами настання нещасних випадків є:

 • допуск до роботи без навчання та перевірки знань з питань охорони праці;
 • неякісне розроблення, недосконалість інструкцій з охорони праці або їх відсутність;
 • відсутність або неякісне проведення інструктажу з охорони праці;
 • недотримання вимог законодавства про охорону праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатації (застосування) устаткування підвищеної небезпеки; недоліки під час навчання безпечному виконанню робіт;
 • порушення технологічного процесу робіт;
 • порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин та механізмів;
 • порушення вимог безпеки під час експлуатації мобільних засобів праці та технологічних транспортних засобів.

У суб’єктів господарювання соціально-культурної сфери України у 2019 році зареєстровано 65 випадків смертельного травматизму, що на 7 випадків (12%) більше, порівняно до 2018 року. Майже 50% таких випадків сталися внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Враховуючи вищевикладене, управління Держпраці та районна державна адміністрація вважають за необхідне вжиття роботодавцями заходів для створення безпечних і здорових умов праці найманих працівників, забезпечення належного контролю за технічним станом автотранспорту, проведення перед рейсових медичних оглядів водіїв, допущення до керування транспортними тільки таких працівників, які пройшли відповідне навчання та отримали відповідну кваліфікацію до керування транспортними засобами.

 

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

 

   Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі – Мінветеранів) звертається з наступним.

     Починаючи з 2018 року в рамках Меморандуму про співпрацю Мінветеранів тісно співпрацює з Громадською організацією «Донбас СОС». Одним з напрямків співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110, яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також програм працевлаштування тощо.

        

         Звертайтеся на безкоштовну «гарячу лінію» 0-800-309-110 ГО «Донбас СОС».  

 

До уваги дітей та дорослих з інвалідністю:

       На виконання Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік” від 31.10.2019 № 265-IX, а також Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” Кабінетом Міністрів України прийнято 04.12.2019 постанову Кабінету Міністрів України № 994 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27  березня 2019 р. № 309”. Це надасть можливість забезпечити за принципом „гроші ходять за людиною” заходами з реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями, тобто дозволить охопити більш ширшу аудиторію дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами які потребують допомоги.

Довідково: На сьогодні діти та дорослі з інвалідністю (усіх нозологічних форм захворювання) можуть бути забезпечені реабілітаційними послугами  відповідно до Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80. Даний Порядок визначає механізм надання особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності), послуг із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційних установах комунальної та державної форми власності.

З метою реалізації вищевказаних законодавчих норм Міністерством соціальної політики та місцевими органами влади утворено та діють біля 150 центрів комплексної реабілітації для осіб (дітей) з інвалідністю. Перелік реабілітаційних установ сфери управління Міністерства соціальної політики України та сфери управління органів соціального захисту населення державної та комунальної форми власності, в яких надаються послуги із комплексної реабілітації (абілітації)  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 розміщений на офіційному веб-порталі Міністерста соціальної політики України (https://www.msp.gov.ua/timeline/invalidnist.html) в розділі „Реабілітація дітей з інвалідністю”.

Нормативно-правові акти

Закон України „Про державний бюджет України на 2019 рік” (з урахуванням Закону України № 265-IX, який набув чинності з 09.11.2019 щодо зміни назви бюджетної програми 2507100 на „Реабілітація дітей з інвалідністю”);

Закон України „Про державний бюджет України на 2020 рік”;

Постанова Кабінету  Міністрів України від 27.03.2019 № 309 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю  ”.

Постанова Кабінету  Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 80 „Про затвердження Порядку надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації)  ”. 

Наказ Міністерства соціальної політики від 27.09.2018 № 1423 „Про затвердження форм документів щодо направлення окремих категорій осіб на комплексну реабілітацію (абілітацію)”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 жовтня 2018 р. за № 1160/32612.

заходи з реабілітації дітей з інвалідністю

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень