Тиврівський район, Вінницька область

З 1 липня 2019 року зріс розмір пенсійних виплат в Україні

Дата створення: 15:42 04.07.2019, Переглядів: 30

Про це сьогодні, 4 липня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації зазначила начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

У постраждалі від буревію райони Вінницької області буде відправлено 3465 листів шиферу

Дата створення: 09:44 04.07.2019, Переглядів: 32

Перший вантаж у розмірі 1260 листів шиферу для відновлення пошкоджених негодою покрівель вже сформовано на одному зі складів КУ «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів», що у селі Стара Прилука Липовецького району. Ще вчора такий необхідний будівельний матеріал доставлено жителям Тульчинського району.

Тиврівські рятувальники застерігають: будьте вкрай обережні на воді!

Дата створення: 12:11 03.07.2019, Переглядів: 34

З початку літа на Вінниччині внаслідок необережного відпочинку на водоймах загинуло 26 людини, з них - 2 дитини.  Тому, надзвичайно важливо дотримуватися правил поведінки на водних об'єктах, аби відпочинок приніс радість, а не перетворився на трагедію.

Вступники, які з певних причин не отримали ID-картку, можуть одержати спеціальну довідку в місцевому підрозділі ДМС і подати її до вишу

Дата створення: 11:09 03.07.2019, Переглядів: 43

Для вступників, які з певних причин, зокрема релігійних, не отримали паспорт громадянина України у формі ID-картки, прийом документів до вишів буде на підставі свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС. Про це повідомив гендиректор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров під час пресконференції щодо старту вступної кампанії  1 липня 2019 року, у залі Колегії МОН.

Вагомий спортивний успіх керівників місцевого самоврядування Тиврівщини

Дата створення: 10:07 03.07.2019, Переглядів: 44

В районі протягом 24–ох років проводяться змагання серед збірних команд територіальних громад, в складі яких активну участь беруть представники депутатського корпусу, голови, секретарі рад.

Консультує міністр юстиції: як сплачувати за опалення та гарячу воду?

Дата створення: 10:21 02.07.2019, Переглядів: 34

Чому населення сплачувало за високими тарифами на опалення?

Обережно під час спеки!

Дата створення: 16:49 01.07.2019, Переглядів: 39

У зв’язку із підвищенням температурних режимів та внаслідок тривалого перебування на сонці або в занадто жаркому приміщенні, може виникнути перегрівання організму.

Про початок жнивної кампанії, виконання бюджету та оздоровлення дітей йшлося на апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА

Дата створення: 13:18 01.07.2019, Переглядів: 47

Сьогодні, 1 липня, під головуванням очільника ОДА Валерія Коровія відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками департаментів та служб області. В ході наради обговорено ряд питань, які стосуються основних аспектів життєдіяльності регіону.

Виїзний профорієнтаційний захід для молоді

Дата створення: 12:24 01.07.2019, Переглядів: 62

27 червня 2019 року року фахівці Тиврівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для молоді з використанням мобільного центру професійної орієнтації в дитячому лікувально-оздоровчому спортивному комплексі "Маяк" с. Селище.

Валерій Коровій: Пріоритет полягає в тому, щоб область ефективно працювала

Дата створення: 10:24 01.07.2019, Переглядів: 36

27 червня,  під час  брифінгу в ОДА голова облдержадміністрації Валерій Коровій підкреслив, що Вінниччина є одним із регіонів, які найбільш динамічно розвиваються.