Тиврівський район, Вінницька область

Оперативна інформація про захворюваність на грип та ГРЗ у Тиврівському районі

Дата створення: 16:08 10.05.2019, Переглядів: 22

Впродовж  19-го тижня ( з  3 по 10 травня) 2019 року за оперативними даними в районі захворіли на ГРЗ   166  осіб.         Рівень захворюваності склав  376,2 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих  89  дітей, що становить 1040,3 вип. на 100 тис. дитячого населення.          Летальних випадків не зареєстровано.          Епідроріг   перевищено і становить + 34,9%.          Нагадуємо, що одним  із ефективних засобів  профілактики  грипу є вакцинація.

«Низький уклін Вам за здобуту Перемогу!» - Віктор Бойко відвідав учасника Другої світової війни Івана Петровича Войтенка

Дата створення: 11:57 10.05.2019, Переглядів: 68

У День пам’яті та примирення і в День такої довгоочікуваної, здобутої неймовірно високою ціною і воістину Великої Перемоги ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

На Тиврівщині відбулись урочисті заходи з нагоди 74 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 10:07 10.05.2019, Переглядів: 114

На центральній площі райцентру, зранку 9 травня 2019 року зібралась громада: керівництво району, ветерани та учасники бойових дій у Другій світовій війні, учасники АТО, представники громадських організації і релігійних конфесій, працівники різних підприємств, установ та організацій, учнівська молодь.

Відбулася підсумкова нарада з питань підготовки та відзначення на Тиврівщині Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 16:06 08.05.2019, Переглядів: 126

Сьогодні, 08 травня 2019 року, під керівництвом  голови районної державної адміністрації Віктора Бойка за участю Тиврівського селищного голови Сергія Кицишина, начальника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУ національної поліції  у Вінницькій області Анатолія Присяжнюка, начальника Тиврівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Андрія Місюри, військового комісара Тиврівського районного військового комісаріату Романа Потерлевича, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного, заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, заступника керуючого справами – начальника відділу по зв'язках з громадськістю районної ради Валерія Киришова, керіввника апарату райдержадміністрації Ірини Романської та керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації відбулася підсумкова  нарада з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час наради обговорили остаточний сценарій та  план основних заходів, які планують провести ввечері 08 травня і безпосередньо 09 травня 2019 року; внесли корективи щодо якісного проведення районних заходів із відзначення у 2019 році Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на належному рівні.

Оперативна інформація про захворюваність на кір у Тиврівському районі

Дата створення: 12:42 08.05.2019, Переглядів: 20

Впродовж  18-го тижня( з 1 по 8 травня) 2019 року за оперативними даними в районі захворілих на кір не зареєстровано .

Цьогоріч вогнем знищено у 19 разів більше лісових насаджень, ніж у минулому році

Дата створення: 12:16 08.05.2019, Переглядів: 27

Населенню необхідно роз’яснювати про небезпеку випалювання рослинності. На цьому наголошували чи не всі виступаючі під час проведення засіданні Державної комісії ТЕБ та НС, яка відбулася вчора, 7 травня, в скайп-режимі під головуванням віце-прем’єр міністра України, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Президент доручив вчергове підвищити рівень доплат військовим на першій лінії ООС

Дата створення: 12:33 07.05.2019, Переглядів: 22

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил Петро Порошенко доручив Міністру оборони Степану Полтораку підвищити розмір доплат військовослужбовців підрозділів, які перебувають на першій лінії оборони.

Децентралізація - реформа, за якою майбутнє

Дата створення: 11:09 07.05.2019, Переглядів: 27

Дашівська ОТГ Вінниччини стала учасником пілотного проекту з  дослідження ефективності місцевих бюджетів, що реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» серед 10 ОТГ України.

На Вінниччині активно проводиться робота щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата створення: 10:36 07.05.2019, Переглядів: 47

В області, з метою реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268 (із змінами), проводиться координаційна робота щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів та порядку його оформлення.