Тиврівський район, Вінницька область

75-та річниця депортації кримських татар. Україна пам`ятає

Дата створення: 16:27 14.05.2019, Переглядів: 21

18 травня 1944 р. – трагічна дата в нашій історії, день масової депортації кримськотатарського народу, коли звинувачені в «колабораціонізмі» з нацистським окупаційним режимом, «зраді Батьківщині» кримські татари – від немовлят до людей похилого віку – були позбавлені рідної домівки і відправлені на спецпоселення до Середньої Азії та інших регіонів Радянського Союзу. Довгим і нелегким був шлях до повернення, облаштування корінного народу Криму на своїй землі.

З 1 липня підвищиться вартість оформлення паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Дата створення: 14:09 14.05.2019, Переглядів: 57

Управління ДМС  у Вінницькій області повідомляє, що з 1 липня в Україні підвищиться вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (згідно постанови КМУ №371 від 24 квітня 2019 року).

Вже понад 140 млн грн. виділено місцевою владою для додаткового співфінансування «теплих кредитів» у 2019 році

Дата створення: 13:03 14.05.2019, Переглядів: 21

У 2019 р. у співпраці з Держенергоефективності впроваджено вже 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». На їхню реалізацію виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.

Змагаються не олімпійці

Дата створення: 11:01 14.05.2019, Переглядів: 25

Збірні команди району з неолімпійських видів спорту стали переможцями обласного огляду конкурсу в спортивному сезоні 2018 року.

Вінницька область – третя в Україні за темпами та кількістю створення інклюзивно-ресурсних центрів

Дата створення: 10:17 14.05.2019, Переглядів: 19

Про це вчора, 13 травня, зазначив в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Буняк в ході апаратної наради в голови ОДА Валерія Коровія. Він повідомив, що наразі на Вінниччині органами місцевого самоврядування прийнято рішення про створення 32 ІРЦ, 28 з яких зареєстровані, як юридичні особи, та розпочали свою діяльність.

У травні субсидію на новий період перепризначать автоматично

Дата створення: 11:00 13.05.2019, Переглядів: 30

11 травня під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з питань призначення житлових субсидій на наступний період у травні поточного року та запровадження у 2019 році надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Тиврівщина долучилась до всесвітньої поминальної акції «Перша хвилина миру»

Дата створення: 10:40 13.05.2019, Переглядів: 33

8 травня 2019 року тиврівчани долучилась до всесвітньої поминальної акції «Перша хвилина миру». Учасники акції – учнівська молодь, працівники райдержадміністрації, селищної ради, громадськість - хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських героїв, поклали квіти до Меморіалу Слави.

15 травня кожна школа зможе долучитися до онлайн-уроку «Європа починається з тебе»

Дата створення: 12:20 11.05.2019, Переглядів: 27

Цьогоріч до Дня Європи, 15 травня, усі українські школи зможуть взяти участь у відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе». Учням розповідатимуть про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

Напередодні Дня матері відвідали матерів загиблих героїв

Дата створення: 11:48 11.05.2019, Переглядів: 154

У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. Напередодні цього свята, вчора, 10 травня,  делегація у складі голови райдержадміністрації Віктора Бойка, заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, військового комісара Тиврівського  районного військового комісаріату Романа Потерлевича  та начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмили Касянчук поклала квіти до могил та відвідала матерів загиблих героїв, які у складний для країни час стали на її захист і віддали своє життя:

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області підбила підсумки проведення щорічної акції з благоустрою

Дата створення: 11:45 11.05.2019, Переглядів: 24

Протягом березня-квітня 2019 року спеціалістами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області у відповідності до розпорядження голови  Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія від 01.02.2019 року № 84 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів» було проведено рейдові перевірки щодо впровадження органами місцевого самоврядування заходів з роздільного збирання побутових відходів та з виявлення фактів незаконного розміщення відходів у несанкціонованих місцях.