Тиврівський район, Вінницька область

Власникам телят нараховано 323,6 млн грн за їх утримання

Дата створення: 10:48 09.07.2019, Переглядів: 39

За вирощування молодняку великої рогатої худоби фізичним особам нараховано 323,6 млн грн спеціальної бюджетної дотації. Кошти вже спрямовані на рахунки структурних підрозділів ОДА для виплати населенню.

До уваги виборців! Реалізувати право голосу можливо, тимчасово змінивши місце голосування без зміни виборчої адреси

Дата створення: 12:36 08.07.2019, Переглядів: 63

Центральна виборча комісія звертає увагу виборців, що у разі їхньої відсутності у день голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за місцем свого проживання, вони можуть реалізувати право голосу, тимчасово змінивши місце голосування без зміни виборчої адреси.

За два дні на Вінниччині вилучено більше 8 тисяч літрів фальшивих алкогольних напоїв та 128 тисяч пачок цигарок

Дата створення: 10:37 08.07.2019, Переглядів: 23

За інформацією Головного управління ДФС у Вінницькій області співробітниками податкової міліції в ході проведення загальнодержавної операції «Акциз-2019» викрито два поспіль факти незаконного обігу підакцизних товарів.

Як вберегтися від харчових отруєнь

Дата створення: 10:22 08.07.2019, Переглядів: 24

Триває  літо, а значить, зростають шанси на отруєння. Як уникнути  інтоксикації  та як надати ефективну допомогу дитині в разі отруєння.

Темпи виробництва сільськогосподарської продукції на Вінниччині у 2018 році склали 110,8 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року

Дата створення: 10:01 05.07.2019, Переглядів: 33

Про такі результати роботи сільгосптоваровиробників області повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

Ультрафіолетове випромінювання та його вплив на організм людини

Дата створення: 09:25 05.07.2019, Переглядів: 20

Ультрафіолетове випромінювання має як позитивну, так і негативну дію на організм  людини. Все залежить від дози ультрафіолету, яку отримає організм. При тривалому перебуванні під відкритим сонцем рекомендується застосування спеціальних захисних засобів.

Тиврівські рятувальники завжди на варті!

Дата створення: 09:19 05.07.2019, Переглядів: 37

З метою запобігання виникнення пожеж в літній пожежонебезпечний період та у зв’язку із збільшення кількості випадків травмування та загибелі людей на водних об’єктах області, інспекторським складом Тиврівського районного сектору Головного управління ДСНС  України у Вінницькій області проводяться профілактичні заходи.

Відбулось ІІ засідання 29 сесії Тиврівської районної ради 7 скликання

Дата створення: 17:22 04.07.2019, Переглядів: 40

Сьогодні, 4 липня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко взяв участь у ІІ засіданні 29 сесії районної ради 7 скликання. В роботі взяли участь: депутати Тиврівської районної ради, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, головний редактор районної газети «Маяк» Володимир Усатюк, керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації та районної ради, голови окремих територіальних громад та керівники установ і організацій району.

Андрій Гижко: Безпека людей під час жнивної кампанії – це питання номер один!

Дата створення: 16:18 04.07.2019, Переглядів: 32

На цьому перший заступник голови ОДА наголосив сьогодні під час науково-виробничого семінару на тему: «Підготовка та проведення жнив - 2019 на Вінниччині", який проходив у м. Вінниці на базі ТОВ «Агроресурс».