Тиврівський район, Вінницька область

Новини

Відбулась нарада з питань належної підготовки виборчих дільниць та проведення виборчого процесу під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 рокуна території району

Дата створення: 12:02 15.07.2019, Переглядів: 17

Напередодні, 12 липня 2019 року, головою районної державної адміністрації Віктором Бойком проведено зустріч з головами територіальних громад району з питань  належної підготовки виборчих дільниць, організаційного та матеріально – технічного забезпечення проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

ПОНОВЛЕННЯ АКТОВИХ ЗАПИСІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

Дата створення: 10:20 15.07.2019, Переглядів: 16

Заява про поновлення втраченого актового запису цивільного стану за встановленою додатком 11 формою подається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання заявника при пред'явленні паспорта або паспортного документа.

Пілотний проект «єМалятко»

Дата створення: 10:14 15.07.2019, Переглядів: 17

10 липня 2019 року Кабінет Міністрів України запустив пілотний проект  електронної державної послуги   «#єМалятко». Завдяки цьому проекту батьки зможуть отримати 10 сервісів, пов'язаних з народженням дитини, подавши лише одну заявку, а саме: - державна реєстрація народження дитини - реєстрація місця проживання дитини -  призначення державних виплат при народженні дитини -  внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів - внесення відомостей до реєстру платників податків -  видача посвідчень батькам багатодітних сімей  -  призначення допомоги дітям, які виховуються в багатодітних родинах  та інші важливі послуги За словами Міністра юстиції Павла Петренка, повноцінний запуск проекту відбудеться з 1 січня 2020 року.

Уряд підвищує зарплату освітянам на 20-70% з 2020 року

Дата створення: 10:21 11.07.2019, Переглядів: 69

На сьогоднішньому засіданні Уряду було ухвалено низку рішень щодо підвищення зарплат освітянам на 20-70% та виправлення диспропорцій, що стосувались окремих категорій викладачів. Це черговий крок Уряду для забезпечення гідної оплати праці освітянам. За три минулих роки зарплату вчителів було підвищено на 85% і нині Уряд поставив за мету, щоб до 2023 року мінімальний оклад працівника освіти складав чотири прожиткових мінімуми.

Європейський Союз надасть ще 40 мільйонів євро на підтримку реформи децентралізації в Україні

Дата створення: 10:03 10.07.2019, Переглядів: 77

На 21-му саміті Україна-ЄС 8 липня 2019 року в Києві Комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Ган підписав новий пакет підтримки з представниками Уряду України.

На Вінниччині кількість виконавчих проваджень щодо сплати аліментів, які перебувають безпосередньо в органах ДВС, зменшується

Дата створення: 09:33 10.07.2019, Переглядів: 80

9 липня  у  приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відбулась прес-конференція щодо реалізації в області Закону «Чужих дітей не буває» та погашення заборгованості по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.  Спілкувався з журналістами  Андрій Сусков – начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

До Дня Незалежності військові отримають премії на загальну суму 300 мільйонів гривень

Дата створення: 09:31 10.07.2019, Переглядів: 29

Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення не проводити військовий парад на День Незалежності, натомість 300 мільйонів гривень будуть спрямовані на  премії військовослужбовцям. Про це він заявив у своєму відеозверненні.

Як отримати державну безкоштовну правову допомогу?

Дата створення: 14:38 09.07.2019, Переглядів: 19

Право на безоплатну правову допомогу - гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»

Володимир Гройсман: підвищення пенсій – це закон, а не разова акція!

Дата створення: 14:33 09.07.2019, Переглядів: 18

Підвищення пенсій в Україні – це узаконена норма запропонованих Урядом змін до пенсійної системи, які втілюються з осені 2017 року. Саме тому це не разова акція, а процес, який закріплений законодавчо, а значить, не буде відмінений через політичні віяння. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV.