Тиврівський район, Вінницька область

Новини

Валерій Коровій: Польська модель самоврядування, заснована на принципах демократії та відповідальності, є найвдалішою в Східній Європі

Дата створення: 14:13 17.05.2019, Переглядів: 23

Сьогодні, 17 травня, з нагоди відзначення в області дванадцятої річниці Дня Європи в Україні, до Вінниччини завітала делегація Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща. Офіційна двостороння зустріч відбулась в облдержадміністрації

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Дата створення: 10:11 17.05.2019, Переглядів: 19

У вівторок, 14 травня 2019 року, одразу після розгляду Комітетом з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України зареєстрованих постанов про скасування голосування за Закон про мову Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» і невідкладно передав йогона підпис чинному Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку.

Знай цифри свого артеріального тиску: 17 травня Всесвітній День боротьби з артеріальною гіпертензією

Дата створення: 10:10 17.05.2019, Переглядів: 31

Щорічно 17 травня за ініціативою Всесвітньої Ліги гіпертонії (The World Hypertension League (WHL) відзначається Всесвітній День боротьби з артеріальною гіпертензією.

Андрій Гижко: Після реконструкції аеропорту Вінниця зможе претендувати на статус центру авіасполучень

Дата створення: 09:08 17.05.2019, Переглядів: 18

На Вінниччині сьогодні розпочав роботу І туристичний бізнес-форум VinTourism. Форум триватиме два дні: 16 травня - у актовій залі ВТЕІ КНЕУ та 17 травня  - у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

У Тиврові відбувся "Парад вишиванок"

Дата створення: 13:39 16.05.2019, Переглядів: 571

Сьогодні, 16 травня на площі біля районного Будинку культури відбувались заходи з нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки за участю керівництва районної та селищної влади, учнівської молоді, трудових колективів підприємств, установ, організацій району та громадськості.

Завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету, у смт. Сутиски створено сімейну ферму для вирощування середземноморських равликів Helix Aspersa Maxima

Дата створення: 16:16 15.05.2019, Переглядів: 35

На Вінниччині вже кілька років поспіль, поряд із державною, діє обласна програма підтримки малого та середнього бізнесу. Десятки підприємців щорічно отримують кошти з обласного бюджету на розвиток власної справи.

У смт. Тиврів відбудуться заходи до Дня вишиванки

Дата створення: 15:03 15.05.2019, Переглядів: 90

Запрошуємо колективи установ та організацій райцентру та усіх бажаючих взяти участь у параді вишиванок. Захід відбудеться 16 травня, початок  об 11:00 год. на площі біля районного Будинку культури.

Чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік – $620, – Глава Уряду під час підписання нової Генеральної угоди з профспілками

Дата створення: 11:27 15.05.2019, Переглядів: 23

«Одне з найважливіших завдань Уряду – зростання національної економіки. Ріст економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їхніх доходів. Наш Уряд вже створив механізми, які дали можливість збільшити мінімальну зарплату в 3 рази за останні 3 роки, середню – у 2 рази.Уряд має чіткий орієнтир щодо того, якою має бути середня зарплата в Україні на 2021 рік – у доларовому еквіваленті це 620 дол.

Оперативна інформація про захворюваність на кір у Тиврівському районі

Дата створення: 09:30 15.05.2019, Переглядів: 41

Впродовж  19-го тижня( з 8 по 15 травня) 2019 року за оперативними даними в районі захворіли на кір 2 особи (діти).

Проект «Нова українська школа» – це відповідь на виклики, які отримала система освіти від суспільства

Дата створення: 09:04 15.05.2019, Переглядів: 26

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Івасюк вчора, 14 травня, у програмі «Час змін» в ефірі радіо «Місто над Бугом».