Тиврівський район, Вінницька область

Новини

Володимир Гройсман: Для мене стабільність в країні – найвища цінність, і за посади ніколи не тримався

Дата створення: 09:48 21.05.2019, Переглядів: 17

Стабільність в країні – це найвища цінність, вибори – це мандат довіри людей, а триматися за посади – це шлях в нікуди. Про це в ефірі «Свободи слова» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата створення: 09:20 21.05.2019, Переглядів: 84

20 травня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації, заступника голови тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат В.В. Вітюка відбулось розширене засідання районної тимчасової комісії за участю заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області М.Ю. Єрошенко, начальника Вінницького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області В.А. Кубика з порядком денним «Стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів, які адмініструє Пенсійний фонд України та зі сплати єдиного соціального внеску».

Володимир Зеленський склав присягу Президента України

Дата створення: 12:04 20.05.2019, Переглядів: 21

20 травня у Києві, під час урочистого засідання Верховної Ради, новообраний Президент України Володимир Зеленський склав присягу як Глава держави. Клятву він проголосив, поклавши руку на Конституцію України та Пересопницьке Євангеліє.

19 травня 2019 року в Україні відзначали День пам’яті жертв політичних репресій

Дата створення: 11:34 20.05.2019, Переглядів: 57

В Україні у третю неділю травня відзначають День пам'яті жертв політичних репресій. В цей день вшановують пам’ять жертв Великого терору – політичних репресій СРСР. Також згадують трагічні події в історії України, викликані насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Відбулось чергове засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата створення: 10:49 20.05.2019, Переглядів: 71

17 травня 2019 року, в приміщенні райдержадміністрації, відбулося чергове засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка, за участю її членів.

На День Європи у Вінниці представили меморіальний проект до 75-х роковин депортації кримськотатарського народу

Дата створення: 08:57 20.05.2019, Переглядів: 22

18 травня, під час відзначення Дня Європи на Майдані Небесної Сотні в рамках проекту «Україна, освячена горном» розгорнуто пізнавальну локацію, присвячену 75-м роковинам депортації кримськотатарського народу.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації у селекторному режимі долучились до засідання обласного оперативного штабу з координації, організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Дата створення: 17:22 17.05.2019, Переглядів: 27

16 травня 2019 року на базі студії електронного зв’язку Укртелекому керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та фахівці інших районних служб, до компетенції яких відноситься питання організації оздоровлення та відпочинку дітей на чолі із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Вітюком у селекторному режимі долучились до засідання обласного оперативного штабу з координації, організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Керівники райдержадміністрації привітали переможців олімпіад та педагогів на святі «Обдарована молодь Тиврівщини - 2019»

Дата створення: 16:55 17.05.2019, Переглядів: 308

Сьогодні, 17 травня 2019 року в районному Будинку культури  відбувся щорічний фестиваль «Обдарована молодь Тиврівщини», на якому було нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, управління освіти, молоді та спорту та грошовими винагородами учнів-переможців обласних, районних предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних  змагань, а також учителів, які їх підготували.

Оперативна інформація про захворюваність на грип та ГРЗ у Тиврівському районі

Дата створення: 14:21 17.05.2019, Переглядів: 20

Впродовж  20-го тижня ( з 10 по 17 травня) 2019 року за оперативними даними в районі захворіли на ГРЗ   75  осіб.         Рівень захворюваності склав  169,9 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих  57  дітей, що становить 666,2 вип. на 100 тис. дитячого населення.          Летальних випадків не зареєстровано.          Епідроріг    нижче середнього  і становить -46,8%.          Нагадуємо, що одним  із ефективних засобів  профілактики  грипу є вакцинація.