Тиврівський район, Вінницька область

Новини

Володимир Зеленський: Ми хочемо змінити ставлення держави до спорту та спортсменів

Дата створення: 10:59 17.07.2019, Переглядів: 26

16 липня Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська відвідали Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа». Президент вручив державні нагороди членам юнацької збірної України (U-20) з футболу, які перемогли на чемпіонаті світу в Польщі. Також Глава держави нагородив золотих медалістів ІІ Європейських ігор, на яких Україна посіла загальнокомандне третє місце.

Оперативна інформація про захворюваність на кір у Тиврівському районі

Дата створення: 09:54 17.07.2019, Переглядів: 14

Впродовж  28-го тижня( з10 по17 липня) 2019 року за оперативними даними в районі захворілих  на кір не зареєстровано.

На Тиврівщині триває жнивна кампанія

Дата створення: 12:46 16.07.2019, Переглядів: 27

Для хліборобів Тиврівського району настав найважливіший період - збирання вирощеного врожаю.

На Вінниччині триває дитяча оздоровча кампанія

Дата створення: 12:15 16.07.2019, Переглядів: 25

Департаментом соціальної та молодіжної політики ОДА спільно зі структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок дітей, що потребують першочергової підтримки держави  із районів та міст обласного значення. Йдеться про організацію VІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

Шановні громадяни! Не провокуйте пожеж в екосистемах

Дата створення: 11:10 16.07.2019, Переглядів: 22

Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Новина від Онлайн Будинку Юстиції

Дата створення: 09:34 16.07.2019, Переглядів: 14

Зареєструвати ТОВ на підставі модельного статуту віднині можна онлайн

У липні ціна на газ для населення зменшиться на 10,4% – Президент обговорив ситуацію на енергетичному ринку України з профільними відомствами

Дата створення: 16:32 15.07.2019, Переглядів: 24

Президент України Володимир Зеленський 11 липня зустрівся з представниками НАК «Нафтогаз» і Міністерства енергетики та вугільної промисловості, щоб обговорити ситуацію на енергетичному ринку країни та можливості для зниження ціни на газ для населення.

Реалізувати право голосу на виборах 21 липня громадяни України можуть як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою

Дата створення: 16:11 15.07.2019, Переглядів: 24

Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт. Адже саме ID-картка або паспорта-книжечка є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців.

Уряд направив додатково 1 млрд грн на медзаклади, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри

Дата створення: 16:02 15.07.2019, Переглядів: 15

Кабінет Міністрів України перерозподілив 1 млрд грн на оплату послуг первинної медичної допомоги. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Уряду 12 червня 2019 року.

Вінницька ОДПІ інформує!

Дата створення: 15:15 15.07.2019, Переглядів: 26

До уваги  платників земельного податку! Пільги    для громадян