24 Січня, 2019 р., 08:28
Чи потрібно повторно подавати документи? Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.
23 Січня, 2019 р., 10:47
За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища облаштовано мобільну лабораторію з метою здійснення контролю за якістю поверхневих, підземних та стічних вод і скидів шкідливих речовин у водні ресурси.
23 Січня, 2019 р., 10:20
22 січня, у приміщенні Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру імені М. К. Садовського відбулись урочистості та  святковий концерт «Велична і свята, моя ти Україно» з нагоди відзначення в області Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
23 Січня, 2019 р., 10:12
Головне управління Держгеокадастру у Вінницькій області  повідомляє, що з 2019 року зникає необхідність складання технічних документацій з нормативної грошової оцінки по окремих ділянках сільськогосподарського призначення, які виготовлялись для визначення розмірів орендної плати, земельного податку, державного мита та інших обов’язкових платежів.
22 Січня, 2019 р., 14:53
       20 січня у смт. Літин відбувся відкритий чемпіонат Літинської ДЮСШ з тхеквондо (ВТФ). У чемпіонаті в розділі «керугі» взяли участь кадети, юнаки, молодші юнаки та діти ДЮСШ та клубів  Гайсинського, Літинського, Погребищенського, Тиврівського районів, міст Вінниці та Ладижина. Кращі визначалися у всіх вікових групах.
22 Січня, 2019 р., 08:48
  У рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Держави Ізраїль було підписано Угоду про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.
21 Січня, 2019 р., 16:49
За інформацією  Вінницького обласного центру з гідрометеорології:
21 Січня, 2019 р., 16:05
         22 січня цього року Україна відзначає 100-річчя з Дня проголошення на Софійській площі на багатолюдному зібранні про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.  Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».
21 Січня, 2019 р., 11:39
 18 січня,  під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації Володимира Вітюка, відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.