31 Травня, 2018 р., 16:13
Сьогодні, 31 травня, на передодні Дня захисту дітей, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, Голова районної ради Ярослав Красовський, голова Тиврівської селищної ради Сергій Кицишин та жінка, яку в цій родині сприймали як рідну – начальник служби у справах дітей Тиврівської райдержадміністрації Алла Леонідівна Берегуляк відвідали багатодітну родину Зурабі і Світлани Робакідзе.
30 Травня, 2018 р., 16:28
   Вінницька обласна служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.
30 Травня, 2018 р., 16:25
У зоні бойових дій на Сході України загинув військовослужбовець з Вінниччини Ярослав Дашкевич
30 Травня, 2018 р., 11:00
З настанням спеки багато людей прямують до водойм, щоб насолодитися купанням на свіжому повітрі, погрітися на сонці. Під час такого відпочинку потрібно обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді, щоб уникнути нещасних випадків.
29 Травня, 2018 р., 14:13
Сьогодні, 29 травня 2018 року в кабінеті голови районної ради під спільним керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Бойка та голови районної ради Ярослава Красовського відбулася підсумкова нарада щодо організації належного відзначення в районі Міжнародного дня захисту дітей.
29 Травня, 2018 р., 11:46
Україна та Болгарія активно розвиватимуть економічну співпрацю – зустріч Президента України та прем’єр-міністра Болгарії