24 Квітня, 2018 р., 11:11
21 квітня 2018 року в спортивному залі Тиврівського відділення поліції Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області за підтримки Тиврівської райдержадміністрації, Тиврівського селищного голови Кицишина С.М., відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту Тиврівської РДА (начальник Романський В.В.), відбувся VI турнір з волейболу на Кубок Тиврівського району пам’яті Олександра Пліхти.
24 Квітня, 2018 р., 08:58
Вчора, 23 квітня, голова Тиврівської райдержадміністрації, Віктор Бойко, провів щотижневу нараду з очільниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району.
23 Квітня, 2018 р., 16:58
Сьогодні, 23 квітня, у експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати відбувся  ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.
23 Квітня, 2018 р., 15:20
     20 квітня 2018 року  відбувся семінар для керівників місцевого самоврядування та агроформувань району, щодо реалізації державних програм підтримки аграрного сектору.
23 Квітня, 2018 р., 14:52
Сьогодні,23 квітня, за ініціативи Комітету Верховної Ради з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування відбувся круглий стіл з питань законодавчого забезпечення системи місцевого самоврядування.
23 Квітня, 2018 р., 12:53
Вчора, 22 квітня, для успішного впровадження важливого етапу реформи інклюзивної освіти, дружина Президента Марина Порошенко та очільник Вінниччини Валерій Коровій провели нараду з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) у регіоні.  В нараді взяв участь і голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко.
23 Квітня, 2018 р., 12:31
З метою утвердження, пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків 20 квітня 2018 року в приміщенні актової зали Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений районний етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
20 Квітня, 2018 р., 15:50
У п’ятницю, 20 квітня, працівники Тиврівської райдержадміністрації на чолі з головою РДА, Віктором Бойком, Тиврівської районної ради на чолі з Ярославом Красовським і представники районної організації Партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність»  надавали посильну допомогу вже Тиврівському лісництву. Висаджували саджанці дуба звичайного, дуба червоного та модрини європейської.
20 Квітня, 2018 р., 12:46
Вчора, 18 квітня, в райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини, на чолі з  головою районної державної адміністрації Віктором Бойком.
20 Квітня, 2018 р., 08:31
В  Україні 06.02.2018 р. набув чинності Закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів - Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів"