12 Грудня, 2018 р., 16:13
На 2019 рік випаде безліч дат, у які українці зможуть відпочити в середині робочого тижня або прихопити зайві добу відпочинку до вікенду. У новому календарному році в якості «червоних днів» виділені офіційні загальнодержавні, релігійні та міжнародні свята.
12 Грудня, 2018 р., 14:34
Сьогодні,12 грудня, у концертній залі Вінницького коледжу культури і мистецтв імені М.Леонтовича відбулось урочисте відкриття обласного фестивалю хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича» з нагоди відзначення 141-ї річниці від дня народження видатного українського композитора.
12 Грудня, 2018 р., 11:43
У транспортному засобі (салон автобуса, вагон) переконайтеся у відсутності підозрілих осіб і предметів (валізи, коробки тощо).
12 Грудня, 2018 р., 11:38
За підтримки голови облдержадміністрації Валерія Коровія (м.Вінниця) та Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа(Румунія), секретаря Ясського повіту Верніки Лакраміора (Румунія) соціальна сфера Вінниччини отримала новий поштовх для системного розвитку.
12 Грудня, 2018 р., 09:47
На виконання рішень Всеукраїнської Ради регіонального розвитку, яка відбулась місяць тому у м. Києві по всіх громадах нашої країни проходить розгляд планів перспективного розвитку на найближчі три роки. Не є виключенням і Тиврівський район.
11 Грудня, 2018 р., 09:34
Президент Петро Порошенко підпише, прийнятий Верховною Радою закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.
11 Грудня, 2018 р., 09:27
 З метою підвищення рівня захисту цивільного населення від непередбачуваних надзвичайних ситуацій і попередження можливих людських втрат, Департамент цивільного захисту обласної державної адміністрації надає навчально-інформаційні матеріали (пам'ятки) щодо поведінки населення в умовах надзвичайних ситуацій.
11 Грудня, 2018 р., 09:11
10 грудня, в приміщенні Вінницької дирекції ПАТ «Укрпошта» відбулась обласна селекторна нарада для представників районних друкованих видань з питань активізації роботи з передплатної кампанії на 2019 рік.