23 Травня, 2018 р., 12:22
Сьогодні, 23 травня, у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА відбулось підписання Договору про співробітництво щодо відшкодування кредиту на впровадження відновлювальних джерел енергії між структурним підрозділом облдержадміністрації та вінницькою дирекцією ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК».
23 Травня, 2018 р., 11:59
Законами України та іншими нормативно-правовими актами забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:
22 Травня, 2018 р., 13:02
      18 травня 2018 року в районному Будинку культури смт.Тиврова відбувся щорічний фестиваль «Обдарована молодь Тиврівщини», на якому було нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти та грошовими винагородами учнів-переможців обласних, районних предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних  змагань, а також учителів, які їх підготували.
22 Травня, 2018 р., 11:30
Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів.
21 Травня, 2018 р., 16:33
     Міжнародний конкурс шкільних медіа – найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно – технічних закладів з усієї України та інших країн світу.
21 Травня, 2018 р., 16:15
19 травня, на День Європи в м. Гнівань на стадіоні "Карєрський" пройшов турнір з футболу між юнаками 2003-2004 року народження. Команди з Могилівки ,Строїнець та Гнівані знову змагалися за призи турніру.
21 Травня, 2018 р., 15:16
Це вже четвертий випадок в районі – наголосив голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко розпочинаючи чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тиврівській райдержадміністрації. В засіданні прийняли участь члени  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації,  та Ворошилівський сільський  голова Ліщишин В.В.
21 Травня, 2018 р., 12:20
Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства.