Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині відбувся районний етап фестивалю вчительської та учнівської творчості “Проліски надії – 2018”

Переглядів: 166

Сьогодні, 23 березня в районному Будинку культури  відбувся  районний фестиваль вчительської та учнівської творчості “Проліски надії – 2018”. Цьогорічний конкурс присвячено відзначенню 100-річчя заснування позашкільної освіти в Україні. Метою проведення фестивалю є пропаганда українського народного мистецтва, світової класики, кращих творів місцевих авторів: відкриття молодих виконавців, розкриття творчих портретів шкільних аматорських колективів, активізація творчої діяльності вчителів і учнів.

Щороку фестиваль вражає майстерністю виконавців, відкриває нові імена та дарує незабутні враження. Артистизмом, гарно скомпонованою програмою відзначились учасники художньої самодіяльності НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - гімназія №2» м. Гнівань, Краснянської СЗШ І-ІІІ ст., ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Селище, ЗОШ І-ІІІ ст.. смт. Сутиски, Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки, ЗОШ І-ІІ ст.. с. Велика Вулига, ЗОШ І-ІІ ст.. с. Жахнівка, ЗОШ І-ІІІ ст.. смт. Тиврів, ЗОШ І-ІІ ст.. с. Грижинці.

Це феєричне свято щорічно відкриває чимало нових талантів, творчих колективів, гарних виконавців. Фестиваль «Проліски надії» - це невичерпне джерело для духовного життя, виховання майбутніх талантів.