Тиврівський район, Вінницька область

Зустріч ліцеїстів з учасниками АТО

Переглядів: 53

Вчора, 15 березня весь колектив Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки зустрічав наших земляків – учасників АТО, працівників районного військового комісаріату, представників Національної гвардії України.

Учні радо вітали гостей патріотичними піснями, віршами, дякували їм за мужність та відвагу. Учасники команди «Сокіл - Джура» під керівництвом вчителя «Основ захисту Вітчизни» В.М. Кузьмича продемонстрували своє вміння користуватись козацькою зброєю та навички володіння бойовими мистецтвами.

Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували солдатів, які загинули в АТО. Після цього запросили до слова гостей. Військовий комісар району, підполковник – Роман Михайлович Потерлевич розповів учням про престижність професії учня в наш час, запросив усіх бажаючих до навчання   у військових навчальних закладах країни. Заступник військового комісара Олександр Шевченко поділився своїми спогадами про участь в АТО, розповів про почесний обов’язок кожного громадянина  - захищати рідну країну. Учасники АТО Юрій Панченко та Віктор Кривий продемонстрували учням бойове спорядження та зброю, якими користуються наші воїни під час вфійськових операцій та продемонстрували відео про визволення Донбасу.

Ця зустріч дуже сподобалась учням ліцею, вони пообіцяли військовим рівнятись на них та стати справжніми патріотами своєї Батьківщини.