Рахно-Полівською територіальною громадою обговорено та затверджено План перспективного розвитку громади на 2019-2021 роки

Дата: 22.12.2018 08:48

Обговорення перспектив розвитку на найближчі три роки тривають у територіальних громадах нашого району.

Днями План перспективного розвитку на 2019-2021 роки було затверджено на засіданні виконавчого комітету Рахно-Полівської сільської ради, а проект з реконструкції адміністративного приміщення у с.Рахни-Польові по вул. Лесі Українки під сільський клуб увійшов до переліку об’єктів і проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації по Тиврівському району на період 2019-2021рр.

Згідно з Планом перспективного розвитку на території Рахно-Полівської сільської ради протягом 2019-2021 років заплановано ряд заходів, спрямованих на покращення соціально-побутових умов жителів: поточний ремонт приміщення сільської бібліотеки с.Рахни-Польові, утеплення стін та підлоги Пирогівського ДНЗ «Світлячок», придбання та установка спортивного майданчика, улаштування залізобетонного паркану біля спортивного майданчика Рахно-Полівської ЗОШ І-ІІ ступеня, придбання транспорту для фельдшера, капітальний ремонт гідроспоруди з мостом у с.Рахни-Польові по вул.Устима Кармелюка, установка металопластикових вікон у приміщенні Рахно-Полівської ЗОШ І-ІІ ступеня, встановлення залізобетонних парканів на сільських кладовищах, поточний ремонт доріг, освітлення вулиць, облаштування криниць громадського користування населених пунктів сільської ради, та інше.