Тиврівський район, Вінницька область

Правова допомога за рахунок держави : виклики та успіхи Тиврівського бюро правової допомоги. Публічне звітування за 9 місяців 2018 року.

Переглядів: 111

Надання безоплатної правової допомоги — соціальна програма Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав. Розуміючи проблемні аспекти доступу окремих категорій громадян до правової допомоги, за 9 місяців 2018 року Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги здійснено ряд заходів щодо посилення їх правової спроможності та доступності правової допомоги.

Про розширення точок доступу до безоплатної правової допомоги, посилення правової спроможності наших громадян, визначення правових потреб територіальних громад та основні показники діяльності говорили 14 листопада 2018 року в актовому залі відділу освіти Тиврівської районної держадміністрації(вул. Тиверська,30, смт. Тиврів).

Захід організований Вінницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Тиврівським бюро правової допомоги , Тиврівською районною організацією Профспілки працівників освіти та науки України.

Директор Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Пікановська наголосила на важливому аспекті співпраці з партнерами та про зростання  навантаження на місцеві центри та бюро правової допомоги, розширення кола суб'єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Під-час звітування презентовано інфографіку про результати роботи Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги , в тому числі бюро.    Начальник Тиврівського бюро правової допомоги Ярослава Мачай ознайомила присутніх з діяльності Тиврівського бюро правової допомоги, зокрема, розповіла про наближення доступу до правової допомоги людей з віддалених куточків району, роботу дистанційних, мобільних пунктів консультування та адресну правову допомогу, про взаємодію з органами місцевого самоврядування та органами державної влади.

Голова Тиврівської районної організації профспілки працівників освіти і науки Михайло Подзігун розповів про співпрацю з Тиврівським бюро правової допомоги в межах реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” та наголосив, що метою даного проекту є підвищення рівня правової свідомості та культури населення, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

Також пан Михайло вручив подяки директору Вінницького місцевого центру Ларисі Пікановській та начальнику Тиврівського бюро правової допомоги Ярославі Мачай за внесок в розвиток правової держави.

На захід також завітали партнери: заступник голови Тиврівської районної держадміністраці - Володимир Вітюк, начальник Тиврівського районного відділу   філії ДУ “Центр пробації” у Вінницькій області - Олександр Аузяк, головний спеціаліст Тиврівського районного центру соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді - Людмила Савельєва, адвокат системи БВПД — Вікторія Жикевич. Усі вони висловили подяку Тиврівському бюро за якісне надання правової допомоги громадянам та поділились напрацюваннями та досвідом проведення спільних заходів з бюро.

«Держава дбає про правову освіту громадян. Правові потреби у віддалених громадах у більшості випадків залишаються незадоволеними, і питання  рівного доступу до правосуддя - відкритим. Виїзні прийоми населення Тиврівським бюро Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – суттєвий крок на шляху до наближення якісної правової допомоги до людей, незалежно від їхнього місця проживання та статків», - наголосив у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк. Також Володимир Вікторович побажав працівникам Тиврівського бюро та колегам з інших районів успіхів у їхній нелегкій праці.

На захід також були запрошені клієнти Тиврівського бюро правової допомоги, які скористались правом на отримання правової допомоги для вирішення їх правових питань.

Довідка:

Тиврівське бюро правової допомоги знаходиться

адреса: смт. Тиврів, вул. Шевченка, 5,

e-mail: tyvrivske@legalaid.vn.ua, тел.: (04355) 2-15-77.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів