Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З початку року 562 особи з інвалідністю знайшли роботу за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості

Дата: 03.12.2020 16:32
Кількість переглядів: 25

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Це ще один привід нагадати про необхідність забезпечення рівних трудових можливостей для всіх громадян України, адже працевлаштування людей з інвалідністю є нормою цивілізованого суспільства.
Протягом січня-листопада 2020 року у службі зайнятості Вінницької області послуги отримували 2718 безробітних осіб з інвалідністю, з яких 562 знайшли підходящу роботу.
«Люди з інвалідністю потребують додаткового соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільство. Службою зайнятості приділяється особлива увага та допомога у вирішенні проблем зайнятості та працевлаштування людей з інвалідністю. Щоб забезпечити конкурентоспроможність осіб з інвалідністю на ринку праці наші фахівці здійснюють індивідуальний супровід таких осіб, підбір роботи відбувається з обов’язковим урахуванням висновків МСЕК», - зазначає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.
За її словами, роботодавці, які працевлаштовують осіб з інвалідністю на нові робочі місця, можуть скористатися такою послугою служби зайнятості, як компенсація єдиного соціального внеску. З початку року на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю ЄСВ були працевлаштовані 6 осіб з інвалідністю.
Протягом січня-листопада 2020 року 118 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання, перепідготовку або підвищили кваліфікацію. Найбільш цікавими професіями для людей з обмеженими можливостями були перукар, кравець, оператор та машиніст (кочегар) котельні, кухар.
Осіб з інвалідністю залучають до громадських та інших робіт тимчасового характеру. У зазначеному періоді участь у таких роботах брали 104 особи.
Довідково: Станом на 01 грудня2020 року за сприянням Вінницької обласної служби зайнятості продовжують шукати роботу 960 безробітних осіб з інвалідністю. Кількість вакансій, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю, становить 178 одиниць.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень