Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вінницька обласна служба зайнятості пропонує 2,6 тисяч актуальних вакансій

Дата: 07.10.2020 09:24
Кількість переглядів: 26

2020 рік став для служби зайнятості випробувальним та досить складним. Проте виклики, спричинені карантинними обмеженнями, не стали на заваді злагодженої роботи.

Новації, які впроваджувалися в державній службі зайнятості, впродовж останніх років стали незмінними інструментами в роботі фахівців. Кар’єрні радники та консультанти роботодавців фахово здійснюють обслуговування клієнтів служби зайнятості, відповідно до законодавства.

У січні-вересні 2020 року кількість зареєстрованих безробітних склала 51,7 тис. громадян, що на 14,7 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Впродовж карантину (з 12 березня по 30 вересня) статус безробітного отримали майже 21,4 тис. громадян.

За сприяння обласної служби зайнятості, 27,2 тис. безробітних були працевлаштовані. Зокрема, за період карантину (з 12 березня по 30 вересня) роботу отримали 21,7 тис. громадян. Найбільше вінничан знайшли робочі місця в сільському господарстві – 53,0% від загальної кількості працевлаштованих, у переробній промисловості - 29,0%, а також у сфері торгівлі - 10,0%.

«Сьогодні головний акцент у роботі фахівців служби зайнятості – це  співпраця з роботодавцями. Задовольнити потреби роботодавця у підборі кваліфікованого персоналу– саме на такий результат спрямована діяльність обласної служби зайнятості. За девять місяців поточного року майже 6,4 тис. роботодавців звернулись до центрів зайнятості області з метою сприяння у пошуку працівників. Так, було подано 31,8 тис. вакансій. Середній розмір заробітної плати, який роботодавці зазначали у вакансіях, становив 6521 грн», - розповідає директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Довідково: станом на 01 жовтня 2020 року, в обласній службі зайнятості на обліку перебували 20,2 тис. безробітних. В арсеналі обласної служби зайнятості є2,6 тис актуальних вакансій. На одне робоче місце претендували 8 осіб.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень