Відбулось засідання районної призовної комісії

Дата: 01.10.2020 14:38

Сьогодні, 1 жовтня, в залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання районної призовної комісії  під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації Володимира Коваля та військового комісара Олега Чорного. Основним питанням було проведення осіннього призову юнаків Тиврівського району до лав Збройних сил України та інших військових формувань. На засідання прибуло 25 юнаків.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 23 вересня 2020 року № 1150-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні — грудні 2020 року» з Вінниччини підлягає призову - 650 чоловік, з них до Збройних Сил України - 310, Державної служби спеціального транспорту - 35, Національної  Гвардії України - 285 та Державної прикордонної служби України - 20.

В цьому році, згідно Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України, на строкову військову службу підлягають  придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, які до дня відправлення у військові частини не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Згідно із законодавством України, призовники, які отримали повістку з військкомату зобов’язані прибути до призовної дільниці в термін, вказаний у повістці. При цьому в Законі зазначено, що неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Отже, як тільки в країні оголошено про початок нового призову на строкову військову службу, громадянам - призовникам дається 10 днів на явку у районний (міський) військовий комісаріат.