Вітання з Днем усиновлення!

Дата: 30.09.2020 16:24

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.  В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

30 вересня, у день великого православного свята Віри, Надії,Любові та матері їхньої Софії, ми щороку відзначаємо День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім`ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, яка веде до щастя і дитину і дорослого.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що волею долі, у них відібрало життя, - гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові.

На території  Тиврівського району  проживає  26 сімей, які усиновили 37 дітей,  43 опікунських сім`ї, в яких виховується 66 дітей, 5 дитячих будинків сімейного типу та 1 прийомна сім`я, в яких виховується 36 дітей - вихованців.   На жаль, на сьогоднішній день, 2 дітей – сиріт  перебувають у закладах інституційного догляду і чекають на своїх маму та тата, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування  тимчасово проживає у сім`ї знайомого.

Я щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, батьків – вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім`ї, найважливіше - щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Висловлюю велику вдячність усім небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом із цією прекрасною миттю у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

Голова районної
державної