30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2020 16:03

Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань та розради, бо знали, що книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства. Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

В Україні День бібліотек відзначають 30 вересня, тож сьогодні, заступник голови Тиврівської райдержадміністрації Володимир Коваль, голова районної ради Ярослав Красовський та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин привітали бібліотекарів Тиврівщини з професійним святом.