Віталій Урдзік представив заступника голови районної державної адміністрації

Дата: 28.09.2020 15:33

Сьогодні, 28 вересня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віталій Урдзік в залі засідань Тиврівської районної ради представив свого новопризначеного заступника – Коваля Володимира Вікторовича.

Відповідно до розпорядження голови Тиврівської райдержадміністрації № 20-рк від 25 вересня 2020 року Коваля Володимира Вікторовича призначено на посаду заступника голови райдержадміністрації з 28 вересня  на період відсутності  Малюти С.В.
Коваль Володимир Вікторович народився 14 травня 1977 року в м. Вінниця. Одружений, має сина. Попереднє місце роботи – заступник  начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації-начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. В 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство».