10 кілометрів автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород на км 40+000 – 50+000 здано в експлуатацію

Дата: 15.09.2020 15:18

У повному обсязі завершено роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород на км 40+000 – 50+000.

Об’єкт є перехідним 2019-2020 років та виконувався на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

Працівниками підрядної організації в минулому році відремонтовано 4,8 км дороги, проведено роботи з:

• розчищення земляного полотна, вирізання порослі кущів кущорізом, вирізування сухих гілок на деревах з подальшим вивезенням лісоматеріалів;
  • улаштування водовідвідних канав;
  • влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття товщиною 10 см;
  • улаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття товщиною 5 см;
  • укріплення узбіч щебенево-піщаною сумішшю;
  • нанесення дорожньої розмітки.

В червні 2020 року продовжено виконання ремонтних робіт на 5,2 км: проведено підготовчі роботи з поточного середнього ремонту, фрезерування наявного дорожнього покриття та планування, укріплення узбіч щебенево-піщаною сумішшю, влаштовано шари дорожнього одягу. По завершенню робіт нанесено дорожню розмітку.

Всі роботи виконано згідно запланованого календарного графіку.

Ділянку автомобільної дороги введено в експлуатацію.