Тиврівський район, Вінницька область

Відбулось засідання пленуму Тиврівської районної організації ветеранів України

Переглядів: 70

Сьогодні, 04 травня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання пленуму районної організації ветеранів України.

В роботі пленуму брали участь голова районної державної адміністрації Бойко Віктор Володимирович, голова районної організації ветеранів України Вавшко Іван Вікторович, голови первинних організацій ветеранів територіальних громад району та запрошені: начальник Вінницького приміського об’єднаного управління  Пенсійного Фонду України у Вінницькій області Кубик Володимир Анатолійович, начальник територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тиврівського району Лапечук Олександр Іванович, головний лікар комунального закладу «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Приймак Валерій Миколайович, начальник відділу пільг управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Банарюк Світлана Володимирівна.

Перед початком засідання голова райдержадміністрації Віктор Бойко вручив Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради  з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр. Рябчинському Миколі Івановичу – учаснику бойових дій, жителю с. Селище. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлого голови  Василівської первинної організації ветеранів України Гершуна Миколи Мойсейовича.

В ході засідання пленуму розглядались питання про основні завдання первинних організацій ветеранів територіальних громад району, про відзначення  73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр. та інші організаційні питання організації.