Закупівля житлових об'єктів (квартири, будинку) для дітей-сиріт та осіб з їх числа

Дата: 02.08.2018 16:58

З метою захисту житлових прав дітей-сиріт  та осіб з їх числа, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України   № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у  2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа», Тиврівська районна державна адміністрація має намір придбати житло для дітей- сиріт віком від 16 до 18 років, а  також осіб з їх числа віком від 18 до 23 років, які перебувають на соціальному квартирному обліку на територіях Сутисківської селищної, Коліхівської, Новоміської сільських рад .

Згідно з п.13 Постанови загальна площа  для  придбання житлового об’єкта (квартири, будинка) для 1 дитини-сироти, особи з числа дітей-сиріт повинна складати  від 31,5 кв.м до 40 кв.м. на 1 дитину-сироту чи особу з числа дітей – сиріт.

Пропозиції власників житлових приміщень разом з обов'язковим пакетом документів на житло необхідно подати до 10 серпня 2018  року  включно в службу у справах дітей Тиврівської районної держадміністрації за адресою: смт.Тиврів, вул.Тиверська,32.

Обов'язковий пакет документів включає:

- фотографії житлового об’єкта;

- правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;

- технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;

- документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

- довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який купується.

Будинок повинен відповідати технічним, санітарно-гігієнічним нормам та бути придатним для проживання.

Довідки за телефоном 2-19-84