Територіальні управління Пенсійного фонду Вінницької області приєднали до головного управління

Дата: 18.06.2019 16:57

З 1 червня 2019 року органи Пенсійного фонду Вінницької області функціонують як одна юридична особа – головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Тобто, діятиме єдиний орган, який перебирає на себе усі адміністративні та управлінські функції, вирішує кадрові, організаційні та юридичні питання.

Юридична адреса головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій  області: вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21028. Тому,усі листи та письмові звернення потрібно надсилати за вищезазначеною адресою.

Звертаємо увагу, що в кожному районі та місті обласного значення Вінниччини збережено діючу мережу прийому та обслуговування громадян. Наразі це -30сервісних центрів та 62 віддалених робочих місця фахівців Пенсійного фонду, які працюють за окремо визначеними графіками.

Усі сервісні центри головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області працюють за єдинимистандартами та надаютьповний спектр пенсійних послуг.