Тиврівський район, Вінницька область

Вітання до Дня захисника України.

Дорогі захисники України!

14 жовтня відзначають одразу три свята, тісно пов'язані між собою: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Це свято є особливо важливим, адже сьогодні українські воїни, ризикуючи своїм життям, відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором, аби ми жили в мирі і безпеці.

Прийміть щирі слова вдячності усі, хто причетний  до захисту українських кордонів та державності у цілому, хто у непрості часи військової агресії захищає Україну. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться підтримкою та любов’ю близьких і рідних.

Міцного здоров’я вам та надійного тилу. Миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям! Нехай Господь завжди береже вас від ворожих куль! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Голова райдержадміністрації                                                                                                                                          Віктор Бойко