Надання правової допомоги з питань роз’яснення законодавства у сферах державної реєстрації.

Дата: 05.11.2018 16:55

Сьогодні,  05 листопада 2018 року, в Тиврівській районній державній адміністрації відбулася зустріч із заступником начальника Управління державної реєстрації – начальником відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з  питань  розгляду  скарг у  сфері  державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Ярославом Миколюком та  начальником  відділу з питань державної реєстрації управління економіки райдержадміністрації Олегом Магдалюком.

В ході зустрічі були надані роз'яснення з наступних питань:

• Правовий механізм оренди земельної ділянки.
  • Порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.
  • Повноваження  Комісії з питань розгляду   скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

На виконання доручень Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України від 23.04.2018 № 1/19.2.2/32-18, від 03.07.2018 № 50/19.2.2/32-18 та від 30.08.2018 № 326/19.2.2/32-18 Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області налагоджено роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги.