Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівники райдержадміністрації привітали переможців олімпіад та педагогів на святі «Обдарована молодь Тиврівщини - 2019»

Дата: 17.05.2019 16:55
Кількість переглядів: 651

     Сьогодні, 17 травня 2019 року в районному Будинку культури  відбувся щорічний фестиваль «Обдарована молодь Тиврівщини», на якому було нагороджено грамотами районної державної адміністрації та районної ради, управління освіти, молоді та спорту та грошовими винагородами учнів-переможців обласних, районних предметних олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних  змагань, а також учителів, які їх підготували.

  Зокрема, двоє учнів стали призерами ІV етапу Всеукраїнських олімпіад:  Задорожна Катерина – учениця 8 класу Тиврівського ліцею-інтернату зайняла ІІІ місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики та Клочак   Сергій – учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів зайнв ІІІ місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади  з інформатики.

Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

  • Басько Лізу – ученицю 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з математики.
  • Витяганець Юлію - ученицю 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з економіки.
  • Герасимчук Вероніку – ученицю 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з правознавства, ІІІ місце з історії та І місце в обласному XVIII Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, браття мої!» в номінації «Історія».
  • Глуху Юлію– ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски за зайняте  І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з історії, за зайняті  ІІІ місця в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з української мови,  з російської мови та літератури, з англійської мови, за зайняте І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.
  • Гринчук Анастасію – ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з російської мови та літератури.
  • Дорожанського Артема – учня 8 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з математики.
  • Задорожну Катерину – ученицю 8 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте ІІІ місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, за І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІ місце з інформаційних технологій, ІІІ місце з української мови, ІІІ місце з інформатики; за зайняте ІІ місце в ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика таза І місце в ІІ етапі з фізики, англійської мови.
  • Кирилюка Миколу- учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.смт Тиврів за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з географії.
  • Клочака  Сергія – учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів за зайняте ІІІ місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади  з інформатики,  за І місця в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з інформатики, з астрономії, з інформаційних технологій, ІІІ місце з фізики.
  • Коваль Інну – ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів за зайняті ІІ місця в ІІІ етапі конкурсу з української мови ім. П. Яцика, в ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка, за зайняте І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, браття мої!» в номінації «Література».
  • Кузьмика Максима – учня 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з математики.
  • Кундис Вікторію – ученицю 9 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з правознавства.
  • Кухар Лесю - ученицю 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату  за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з географії.
  • Пліхту Олександра – учня 10 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з математики, ІІІ місце з економіки.
  • Радченко Ірину – ученицю 10 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з математики.
  • Семко Ульяну – ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів за зайняте ІІІ місце в обласному історико-краєзнавчому конкурсі «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого».
  • Соловей Ніну – ученицю 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняті ІІ місця в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, з економіки, з географії.
  • Терещенка Андрія - учня 10 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, за зайняте І місце в ІІ етапі олімпіади з економіки.
  • Царенко Юлію – ученицю 9 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з української мови, ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, за зайняте І місце в ІІ етапі предметних олімпіад з історії, німецької мови.
  • Чванову Богдану – ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів за зайняте ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з  інформаційних технологій, І місце в ІІ етапі олімпіади з інформатики.
  • Чемес Лесю – ученицю11 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  І місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з правознавства.
  • Шевчук Ярославу– ученицю 9 класу Тиврівського ліцею-інтернату за зайняте  ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з математики.

 

Також нагороджено учителів, які підготували переможців Всеукраїнських, обласних, районних предметних олімпіад та конкурсів:

  • Гончарук Олену Михайлівну- учителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів, яка підготувала 1 переможця в обласному історико-краєзнавчому конкурсі  «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого».
  • Клочака Валерія Віталійовича - учителя інформатики, астрономії, інформаційних технологій, фізики  ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів,  який підготував 1 переможця з інформатики на IV етапі та 5 переможців на ІІІ етапі олімпіад з інформатики, астрономії, інформаційних технологій, фізики, переможця на ІІ етапі з інформаційних технологій.
  • Лаврова Валерія Олексійовича – учителя правознавства та історії Тиврівського ліцею-інтернату, який підготував  3 переможці на ІІІ етапі олімпіади з правознавства, по одному переможцю на ІІІ етапі з історії та на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, браття мої!» в номінації «Історія та державотворення», переможця на ІІ етапі з історії.
  • Маринчука Андрія Анатолійовича - учителя української мови та літератури Тиврівського ліцею-інтернату, який підготував 1 переможця на ІІІ етапі олімпіади з української мови та літератури та по одному переможцю на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика,  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.
  • Мілєвську Антоніну Федорівну- учителя географії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів, яка підготувала 1 переможця на ІІІ етапі олімпіади з географії.
  • Паненко Руслану Георгіївну – учителя російської мови та зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски, яка підготувала 1 переможця на ІІІ етапі олімпіади з російської мови та літератури.
  • Плетенчук  Людмилу Костянтинівну- вчителя англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски, яка підготувала 1 переможця на ІІІ етапі олімпіади з англійської мови; вчителя Тиврівського ліцею-інтернат, яка підготувала переможця ІІ етапу з англійської мови.
  • Подзігуна Андрія Михайловича- учителя економіки Тиврівського ліцею-інтернату,  який підготував 3 переможці на ІІІ етапі олімпіади з економіки.
  • Подзігун Людмилу Вікторівну- учителя географії Тиврівського ліцею-інтернату, яка підготувала 3 переможці на ІІІ етапі олімпіади з географії.
  • Пшеничнюк Марію Панкратіївну- вчителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Тиврів, яка підготувала по одному переможцю на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика,  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, переможця районного етапу переможця районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Література».
  • Самохвал Валентину Антонівну – учителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски, яка підготувала 1 переможця на ІІІ етапі з української мови та літератури та по одному переможцю на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика,  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка, переможця районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Література».
  • Сауляка Артема Васильовича – учителя української мови та літератури Тиврівського ліцею-інтернату, який підготував по одному переможцю на ІІІ етапі олімпіади з української мови та літератури та на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.
  • Сидорука Володимира Анатолійовича – учителя математики Тиврівського ліцею-інтернату, який підготував 5 переможців на ІІІ етапі олімпіади з математики.
  • Стеценко Марію Іванівну - учителя російської мови та зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски, яка підготувала 2 переможці на ІІІ етапі олімпіади  з російської мови та літератури.
  • Тоху Валентина Васильовича – учителя інформатики Тиврівського ліцею-інтернату, який підготував 2 переможці на ІІІ етапі олімпіад з інформатики, інформаційних технологій, переможця на ІІ етапі з інформатики; вчителя математики Сутисківської спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернат, який підготував переможця ІІ етапу з математики.
  • Чехместрука Віктора Леонтійовича – вчителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. смт Сутиски, який підготував 1 переможця на ІІІ етапі олімпіади з історії.
  • Шастуна Василя Федоровича - учителя математики Тиврівського ліцею-інтернату,  який підготував 1 переможця олімпіади з математики на IV етапі та 3 переможці на ІІІ етапі з математика, переможців на ІІ етапі  з математики.

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень