Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині триває підготовка до відзначення 27-ї річниці незалежності України

Переглядів: 41

Сьогодні, 13 серпня 2018 року, в кабінеті голови райдержадміністрації Віктора Бойка відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення на Тиврівщині 27-ї річниці незалежності України.

«Заходи розпочнуться з урочистої сесії районної ради та покладання корзин квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, воїнам АТО», - зазначив голова районної ради Ярослав Красовський та детально зупинився на кожному етапі сценарного плану заходів.

Відзначення 27-ї річниці незалежності України в районному центрі буде включати у себе традиційне відкриття районної Дошки Пошани, огляд виставкових експозицій в рамках ХІ районного фестивалю народної творчості «Тиврівське перевесло», святковий концерт за участі аматорських колективів району.

«Святкування Дня незалежності України - головного свята держави на достойному рівні - це наше з вами головне завдання. Тому я вкотре вас закликаю підійти до організації святкування з усією відповідальністю», - підсумував голова райдержадміністрації Віктор Бойко.