Відбулась нарада-навчання з головами місцевих рад та відповідальними працівниками за ведення військового обліку

Дата: 30.08.2018 16:54

Сьогодні, 30 серпня 2018 року, в залі засідань райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та  районний військовий комісар Роман Потерлевич провели нараду-навчання з головами місцевих рад та відповідальними працівниками за ведення військового обліку.

Також на нараді були присутні керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Леонід Міхальчук, працівники районного військкомату.

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 27.07.2018 року № 01.01-13/4556 «Про додаткові заходи щодо сприяння організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року» районний військовий комісар Роман Потерлевич довів до відома присутніх інформацію про зміни у законодавстві з питань військового обліку  та детально зупинився на заходах з підготовки, організації та проведення призову громадян району на строкову військову службу восени 2018 року.