Новорічний телевізійний концерт на Вінниччині

Дата: 18.12.2018 16:54

• Новий рік та Різдво - час для дива та зимової казки...
  • І святкувати варто у товаристві найкращих друзів!
  • Телеканал   “Вінниччина” запрошує   жителів Подільського краю зустріти Новий рік та Різдво разом з улюбленими артистами.
  • Таланти Вінниччини - на сцені  обласної філармонії, аби представити себе у святковому амплуа, дарувати вам свою творчість й натхнення!
  • Понад 230 митців учасників проекту створюють незабутній святковий настрій у новорічну ніч!!! Найбільші мистецькі колективи нараховували 58 учасників, а наймолодшій артистці  нещодавно  виповнилось  лише три роки.
  • Над створенням телевізійного святкового шоу працювали професійні  оператори, звукорежисери, режисери, сценаристи,
  • продюсери  телеканалу “Вінниччина”
  • фахівці  вінницької обласної філармонії .
  • Телеконцерт створено спільно з  Управлінням культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації.
  • КонцертВінниччина новорічна” дивіться на телеканалі “Вінниччина”
  • 31.12-23.30
  • 01.01-16.00
  • 13.01-17.00
  • 14.01 -20.25
  • Українська пісня  про кохання , запальні іспанські та мелодійні італійські хіти.... Різдвяні віншування, «Щедрик»!
  • Від   щирого   серця  для Вас!!!!
  • Зірки Вінниччини на Рідному каналі   із святковим концертом у Новорічну ніч!!!
  • Святкуємо разом!!!!!!