Триває підготовка до відзначення Дня Незалежності України

Дата: 07.08.2018 16:54

Сьогодні, 7 серпня, під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка відбулась нарада з підготовки до відзначення 27-ї річниці незалежності України.

На нараді також були присутні голова районної ради Ярослав Красовський, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, заступник керівника виконавчого апарату-керуючий справами районної ради Лідія Колісніченко, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин і керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Відзначення в районі  27-ї річниці незалежності України буде включати у себе низку різноманітних заходів, зокрема, підняття Державного прапору України, покладання квітів до Меморіалу Слави, оновлення районної Дошки Пошани та святковий концерт до Дня Незалежності України за участі представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, трудових колективів та учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях. Попередньо святкування в районному центрі розпочнеться 22 серпня о 10:30 біля приміщення Тиврівської райдержадміністрації.