Тиврівський район, Вінницька область

Тиврівщина готується до відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 77

Сьогодні, 3 травня, під головуванням голови Тиврівської райдержадміністрації, Віктора Бойка, відбулась нарада щодо організації заходів та відзначення в районі  Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У нараді взяли участь керівник апарату Тиврівської райдержадміністрації Романська І.Д., заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату районної ради Колісніченко Л.А., Тиврівський селищний голова Кицишин С.М., начальник Тиврівського відділення Жмеринського районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області Плем’янник О.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

«У ці весняні дні ми збираємося разом, щоб висловити велику вдячність всім, хто визволив нашу землю від нацистської навали, хто підняв країну з руїн. Тому жоден ветеран району не повинен залишитися поза увагою» - наголосив Віктор Бойко.

На сьогодні проводяться останні приготування по впорядкуванню братських могил, меморіалів та пам’ятників, в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури заплановано проведення цілої низки заходів культурно-мистецького та патріотичного спрямування. Також обговорили посилення соціального захисту та медичного забезпечення ветеранів війни, відвідування їх за місцем проживання, надання адресних привітань, посилення уваги до щоденних потреб колишніх воїнів та членів їх сімей.

Заходи розпочнуться о 10:00 із урочистої ходи від центральної площі смт Тиврів до Меморіалу Слави, де заплановано провести мітинг і  урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків полеглим у Другій світовій війні. Об 11:30 розпочнеться святковий концерт біля районного будинку культури.