Нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка

Дата: 02.07.2018 16:51

Сьогодні, 2 липня, відбулась нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка. На нараді були присутні: керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, начальник фінансового управління Наталія Богданівна Мельник, начальник управління праці і соціального розвитку населення Олег Анатолійович Чичкалюк, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Світлана Мартиневич.

На нараді було розглянуто ряд невідкладних питань: можливість збереження фельдшерсько-акушерського пункту в с. Борсків Ворошилівської сільської ради, Світлана Мартиневич доповіла про процес оформлення документації на Пам'ятку історії України національного значення - Могилу Данила Нечая, Олег Анатолійович розповів про ситуацію в області з монетизацією пільг на проїзд. Також обговорили початок підготовки до відзначення на Тиврівщині Дня Прапора, Дня Незалежності України та ще ряд нагальних питань.