Відбулась нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка

Дата: 25.06.2018 16:49

Сьогодні, 25 червня, відбулась нарада під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка. На нараді були присутні: керівник апарату райдержадміністрації Ірина Романська, головний лікар ТРЦ «ПМСД» Валерій Приймак, начальник управління економіки Валентин Ленніков,  начальник фінансового управління Наталія Богданівна Мельник, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації  Людмила Касянчук, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Світлана Мартиневич.

На нараді було розглянуто ряд невідкладних питань: проблемні питання в реорганізації, заборгованість по заробітній платі ТРЦ «ПМСД», звернення Ворошилівського сільського голови Ліщишина В.В. щодо збереження фельдшерсько-акушерського пункту; Світлана Мартиневич доповіла про процес оформлення документації на Пам'ятку історії України національного значення - Могилу Данила Нечая, Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про етапи створення інклюзивного центру та про окремі питання в запровадженні реформи Міністерства освіти і науки «Нова школа», адже з 2018/2019 навчального року по-новому вчитимуться всі першокласники України. Також обговорили відзначення на Тиврівщині Дня Конституції України та ще ряд питань.