Іванковецька територіальна громада визначилася з перспективами розвитку на три найближчі роки

Дата: 22.12.2018 16:48

Вчора, 21 грудня 2018 року в приміщенні сільської ради  відбулося  розширене  засідання  виконавчого  комітету  Іванковецької  сільської  ради Тиврівського  району.

Основним  питанням  порядку  денного виконавчого  комітету   було обговорення та затвердження Перспективного плану розвитку  Іванковецької сільської громади на 2019-2021 роки.

Згідно  з  перспективним планом розвитку територіальної громади  заплановано  провести:

2019  рік:  капітальний  ремонт  дороги  по  вулиці  Миру та  Шевченка, заміна  вікон  на  металопластикові у Іванковецькому  навчально-  виховному  комплексі,  впорядкування  криниць  загального  користування  по  вулиці  Молодіжна  та  Коцюбинського, придбати  та  встановити два автобусні  павільйони (зупинки).

2020  рік: капітальний  ремонт  дороги  по  вулиці   Дружби  та  Квітнева, заміна  вікон  на  металопластикові у Іванковецькому  навчально-  виховному  комплексі,  сільській  бібліотеці  та  сільському  клубі,  впорядкування  криниць  загального  користування  по  вулиці  Дружби  та  Сонячна.

2021 рік:  капітальний  ремонт  дороги  по  вулиці   Молодіжна ,  заміна  вікон  на  металопластикові у сільській  раді,  впорядкування  криниць  загального  користування  по  вулиці  Миру  та  Шевченка.