Начальника Тиврівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковника служби цивільного захисту – Андрія Місюру відзначено Почесною грамотою Верховної Ради України

Дата: 17.04.2019 16:48

З нагоди Дня пожежної охорони,  голова районної державної адміністрації Віктор Бойко та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний  вручили державну нагороду – нагрудний знак та Почесну грамоту Верховної Ради України начальнику Тиврівського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковнику служби цивільного захисту  - Місюрі Андрію Володимировичу; привітали його та ввірений йому колектив з професійним святом.

Місюра Андрій Володимирович – начальник Тиврівського районного сектору  ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковника служби цивільного захисту  - вміло здійснює керівництво і докладає чимало зусиль для підтримання сектору у належному стані та покращення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів. За період його роботи проведено ряд заходів по благоустрою територій та ремонту службових приміщень.

Неодноразово брав участь в ліквідаціях масштабних пожеж в житлових будинках, багатоквартирних будинках, пожежах на транспорті, зокрема і на залізниці. Очолив ліквідацію надзвичайної ситуації, пов’язаної з падінням літаючого судна (планера) на лісовий масив. Показав себе як досвідчений, відповідальний лідер, проявив вміння швидко орієнтуватися в небезпечних ситуаціях, приймати правильні і виважені рішення.