Тиврівський район, Вінницька область

Підготовка до оздоровлення та відпочинку  дітей влітку 2018 року.

Переглядів: 92

У зв’язку з початком літніх канікул  24 травня  під керівництвом голови Тиврівської райдержадміністрації Віктора Бойка відбулась розширена нарада з питань організації оздоровлення та відпочинку  дітей влітку 2018 року.

У засіданні взяли  участь представники профільних  структурних підрозділів райдержадміністрації та інших районних органів виконавчої влади,  які причетні до оздоровлення та відпочинку дітей, керівник апарату райдержадміністрації І.Д. Романська, начальник Тиврівського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби  у  Вінницькій області Б.М. Герасимчук, головний лікар Тиврівської районної лікарні П.О. Присяжний, директор Тиврівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.І. Кравець та  голова районної ради Я.Й. Красовський та заступник директора лікувально-оздоровчого спортивного комплексу Маяк Володимир Володимирович Дідух.

«Розпочинається літньо-оздоровча кампанія - зазначив Віктор Бойко, -  І дуже важливо,  щоб ми забезпечили на цей період безпеку і оздоровлення дітей. З року в рік зменшується кількість дітей, визнаних здоровими, спостерігається тенденція зростання захворюваності серед дітей та учнівської молоді. Тому організація та проведення літньої оздоровчої кампанії на належному рівні повинно стати основною метою всієї нашої роботи».
Інформуючи про підготовку до організації літньої кампанії в районі начальник відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації В.В. Романський, зазначив, що відповідно до розпорядження голови ОДА,  розробляється розпорядження голови райдержадміністрації, в якому буде створено районний штаб з координації оздоровчої кампанії 2018 року.

На сьогодні в районі функціонує один "лікувально-оздоровчий спортивний комплекс  Маяк-ЛТД" в с. Селище.

Перша зміна в ньому розпочнеться вже з 2 червня, всього планується 4 зміни, по 21 день кожна - розповів В.В. Дідух - на сьогодні вартість одного дня оздоровлення складає 220грн. Тривають останні приготування до зустрічі дітей.