Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Збори громадян смт Тиврів

Дата: 30.03.2018 08:47
Кількість переглядів: 316

29 березня в районному будинку культури відбулися збори жителів районного. Також на збори були запрошені голова райдержадміністрації Бойко В.В., голова районної ради Красовський Я.Й., керівники районних управлінь, відділів та служб, депутати районної та селищної ради, члени виконавчого комітету, керівники та представники трудових колективів підприємств і установ, розташованих на території ради. 

Основним питанням, що розглядалось на зборах, був звіт селищного голови, Кицишина Сергія Миколайовича, про роботу селищної ради та її виконавчого    комітету    за    2017 рік, хід виконання програми соціально-економічного розвитку за 2017рік та перспективи на 2018 рік.
Також підсумки за 2017 рік підводили: Саулко Сергій Петрович начальник Тиврівського комбінату комунальних підприємств; Мельник Петро Віталійович - директор Тиврівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Єригіна Світлана Михайлівна – завідувач Тиврівського ДНЗ «Мальва» та Черната Василь Леонідович, дільничний  інспектор поліції Тиврівського ВП   Жмеринського ВП  ГУНП у Вінницькій області, звітував про дотримання правопорядку на території смт.Тиврів. 
На зборах підтримали програму соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади смт Тиврів на 2018 рік, затверджену Тиврівською селищною радою. Пропозиції та критичні зауваження громадян, висловлені на загальних зборах громадян вирішили обговорити на засіданнях постійних комісій селищної ради.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень