У Малій Вулизі відбувся схід громадян

Дата: 19.03.2019 16:47

Сьогодні, 19 березня, в будинку культури села Мала Вулига зібралися жителі територіальної громади щоб обговорити питання, які турбують кожного з них. На зібрання приїхав також голова райдержадміністрації Віктор Бойко та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Збори розпочав Маловулизький сільський голова Лимич Анатолій Михайлович з вручення  Почесної грамоти та нагрудного знаку Президента України учаснику АТО Павлову Олександру Федоровичу. Далі він прозвітував про свою діяльність в минулому році та окреслив  плани на перспективу.

В районі ведеться системна робота із забезпечення соціально-економічного  розвитку також для реалізації багатьох важливих для територіальних громад заходів  район отримує чималу державну підтримку, - розпочав Віктор Бойко звіт про стан соціально – економічного розвитку Тиврівського району, детально зупиняючись на питаннях, актуальних для жителів Маловулизької територіальної громади. Він  дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, про пенсійне забезпечення, розповів про запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності.

Як і в більшості громад, жителів цікавило транспортне сполучення, псування доріг і мостів перевантаженими вантажівками, орендна плата за паї - відповіді шукали разом з головним інвестором села Самодієм Євгеном Миколайовичем

Начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Чичкалюк Олег Анатолійович пояснив про монетизацію субсидій.  Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про досягнення Нової Української школи, про створення в смт Тиврів інклюзивного центру, про можливість створення інклюзивних класів по школах, також вона висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю.