Валерій Коровій представив активу Тиврівщини голову районної державної адміністрації

Дата: 12.01.2018 16:46

Відповідно до розпорядження Президента України  № 7/2018-рп від 12 січня 2018 року, головою Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області призначено Бойка Віктора Володимировича. Сьогодні голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій урочисто представив активу Тиврівщини новопризначеного голову районної державної адміністрації Віктора Бойка.

У зборах адміністративно-господарського активу району взяли участь голова районної ради, працівники апарату та структурних підрозділів  райдержадміністрації, сільські, селищні, міський голови, керівники закладів освіти, культури, охорони здоров'я,  промислових та сільськогосподарських підприємств, комунальних установ, підприємці, депутати районної ради, керівники осередків політичних партій та громадських організацій району.

«На Віктора Володимировича покладається велика відповідальність за район та його мешканців. Є над чим працювати.», - зазначив Валерій Коровій та побажав Тиврівському району зайняти гідне місце серед регіонів Вінницької області.

У своїй промові Віктор Бойко подякував за вияв довіри Президенту України, Прем’єр-Міністру України, голові облдержадміністрації, присутнім за підтримку, а також наголосив, що лише спільними зусиллями колективу районної державної адміністрації з місцевими органами влади. Депутатами усіх рівнів, керівниками промислових та сільськогосподарських підприємств, організацій району можливо покращити соціально-економічний розвиток. Голову райдержадміністрації також привітали помічник народного депутата України Івана Мельничука – Олександр Заворітний та голова районної ради Ярослав Красовський.