У Новоміській сільській раді відбувся схід громадян

Дата: 05.03.2019 16:45

Сьогодні, 5 березня, в залі засідань Новоміської сільської ради зібралися жителі сіл Нове місто та Красне щоб обговорити питання, які турбують кожного з них.

На зібрання приїхали також перший заступник  голови райдержадміністрації Олександр Васильович Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук, головний спеціаліст відділу допомог управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Білоус Тамара Василівна,  завідувач Тиврівського сектору обслуговування громадян Вінницького приміського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області Царук Сергій Володимирович. Збори розпочав Новоміський сільський голова Володимир Іванович Максименко звітом про свою діяльність у 2018 році, акцентуючи увагу на грантовій діяльності, адже завдяки зусиллям сільської ради громада неодноразово отримувала кошти за різними проектами, закликав всіх жителів навести порядок біля своїх домоволодінь, та не смітити на території громади. Далі прозвітували керівники комунальних установ.

Замість дільничного прозвітував Бондарчук Віталій Іванович - перший заступник начальника Тиврівського відділення поліції Жмеринського відділу поліції ГУ Національної поліції у Вінницькій області. Основним питанням до нього у жителів громади були вантажівки, які псують дороги та руйнують будинки, що знаходяться вздовж дороги.

Далі зустріч продовжили переглядом відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!», та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район». Олександр Заворітний розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки, детально зупиняючись на питаннях, актуальних для жителів Новоміської територіальної громади,  дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності.

Вітюк Володимир Вікторович в деталях роз’яснив зміни, що відбулися в оплаті за електроенергію, Білоус Тамара Василівна про монетизацію субсидій,  Царук Сергій Володимирович про підвищення з 1 березня пенсій. Людмила Леонідівна Касянчук розповіла про досягнення Нової Української школи, про створення в смт Тиврів інклюзивного центру, де чекають на всіх діток, які потребують особливої форми навчання та про харчування діток, також вона висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю.

На завершення, делегація відвідала Краснянську загальноосвітню школу, де познайомилася з першокласниками – учнями нової української школи та оглянула клас, в який 1 вересня прийдуть вже нові першокласники.