Комісія з питань надання населенню житлових субсидій

Дата: 18.04.2018 16:45

Комісія з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соцдопомоги малозабезпеченим сімям задоволила усі звернення заявників

Вчора, 17 квітня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням заступника голови Комісії, начальника управління, Олега Чичкалюка за участю її членів.

Секретар Комісії, головний спеціаліст підрозділу прийому заяв та документів відділу допомог  управління, Ігор Чехов повідомив присутніх, що на розгляд надійшло 9 заяв на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 7 звернень на отримання житлових субсидій (ЖКП), 19 звернень на отримання твердого палива та 6 звернень на пільги (ЖКП).

Детально вивчивши та опрацювавши кожне звернення  Комісія ухвалила  рішення про задоволення усіх звернень заявників.