Третя субота квітня – Всеукраїнський День довкілля

Дата: 22.04.2019 15:44

День Довкілля Відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. Щороку, в третю суботу квітня, в Україні проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Напередодні, працівники районної державної адміністрації залишили звичні місця в кабінетах і на чолі з головою райдержадміністрації – Віктором Бойком та першим заступником – Олександром Заворітним, долучилися до гарної справи та оновили садок, що росте за будівлею райдержадміністрації молодими фруктовими деревами та квітами.

Іноді корисно згадати, що благополуччя нашого краю залежить від нашої культури та свідомості. Тож варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про місця загального користування.

«Висадження дерев символізує продовження життя, розквіт майбутнього, добробут та процвітання, отже нехай дерева, висаджені нами, радують плодами та відображають позитивні зміни в житті нашого краю» - підсумував Віктор Володимирович.