Тиврівський район, Вінницька область

Відбулась перша нарада першого заступника голови райдержадміністрації

Переглядів: 68

Вчора, 18 липня, відбулась оперативна нарада під керівництвом  першого заступника голови Тиврівської райдержадміністрації Олександра Заворітного.

На народу були запрошені голова райдержадміністрації В.В. Бойко, начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Л.І. Міхальчук, начальник Тиврівського  районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області А.В. Місюра, Тиврівський районний військовий комісар Р.М. Потерлевич, начальник Тиврівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області О.М. Плем’яник, начальник Гніванського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області В.В. Василик, начальник Тиврівського ремонтно-дорожнього пункту філії «Немирівський райавтодор» С.В. Мельник.

Секретар комісії, головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами О.А. Кушнір ознайомив присутніх з порядком денним. Зокрема вкотре було розглянуто випадок пожежі, яка сталась в приміщенні Сутисківської школи-інтернат 11 липня, Андрій Володимирович Місюра доповів про виконання завдань, покладених на Тиврівський районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області. Про роботу Гніванського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області щодо контролю за дотриманням правил дорожнього руху на території Гніванської міської ради та проведення розшукових заходів по випадках порушення законодавства розповів Володимир Вікторович Василик. Про ремонт автомобільних доріг Тиврівським ремонтно-дорожним пунктом філії «Немирівський райавтодор» доповів Сергій Мельник.

По завершенні наради перший заступник голови районної державної адміністрації окреслив спільні завдання для правоохоронних органів району, разом з органами виконавчої влади, щодо забезпечення законності та правопорядку на території району. «Жителі району мають відчувати себе спокійними, захищеними та мати довіру до органів державної влади. Я переконаний, що ефективність цієї роботи значною мірою залежить і покращиться як від організації плідної співпраці між усіма правоохоронними органами, так і від їх координаційної роботи та взаємодії з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування», – наголосив Олександр Васильович.